Elektronika wkracza do sypialni, czyli seks przyszłości
0 Comment 106

Elektronika wkracza do sypialni, czyli seks przyszłości

Elektronika, Erotyka, Seks

Seks to coś, co towarzyszy człowiekowi od zawsze. I nie tylko człowiekowi, bo przecież robią to wszystkie istoty żywe, zapewniając sobie przetrwanie gatunku. Jednak seks nie zawsze wyglądał tak samo, w obecnych czasach mamy dostęp do wielu gadżetów, których kiedyś nie było. Ale skoro branża erotyczna tak się rozwinęła, jak bardzo zmieni się życie erotyczne tych, którzy przyjdą po nas?

Życie erotyczne

Seks jest całkowicie naturalny i zgodny z naszą biologią, a popęd płciowy to coś, co zapewnia przetrwanie gatunków od dawien dawna. Zwyczajna reakcja fizjologiczna. Sam seks nie zmienia się zatem, to coś, co każdy ma we krwi, nawet jeśli tego nie robił. Zmieniają się za to gadżety, którymi życie erotyczne można urozmaicić. Jednak, jak się okazuje, zwykł, znane każdemu wibratory i dilda to już powoli relikt przeszłości. Elektronika rządzi wszędzie i zaczyna wchodzić po trochu także do naszych sypialni…

Smartfon w sypialni

Wiele z nas ma smartfony, wiele z nas pozostaje online właściwie 24 godziny na dobę. Nic więc dziwnego, że producenci erotycznych gadżetów postanowili wykorzystać ten fakt i zaprojektować modele wibratorów, którymi można sterować… za pomocą smartfonów właśnie. Istnieją modele zarówno dla niej, jak i dla par. Ciekawy jest fakt, że można nimi sterować nawet będąc daleko od partnera czy partnerki, zapewniając jej przyjemność za pomocą specjalnej aplikacji i WiFi. Co więcej, według producentów zabawki te mogą monitorować aktywność, zapamiętywać zachowania użytkowników, a nawet sugerować nowe pomysły dla urozmaicenia doznań. „Inteligentne” wibratory tak szybko zdobyły popularność, że można zakupić je w sieci, np. w sklepie eRozkosz.

Wirtualny seks?

Coraz bardziej popularne stają się gogle do wirtualnej rzeczywistości. Wykorzystywane są często do oglądania filmów czy grania w gry, ale, jak się okazuje, branża erotyczna także nie próżnuje… Spełnianie fantazji seksualnych w wirtualnej rzeczywistości to nie jest już tylko wymysł rodem z filmu science-fiction, lecz prawda. Gogle VR pozwalają bowiem przenieść się za pomocą płatnych serwisów do świata erotycznych doznań. Wystarczy do ego smartfon połączony z odpowiednią aplikacją i oczywiście dopasowane do niego gogle.

Postęp technologii wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia, nie dziwi więc, że korzysta z niego także i branża erotyczna. Warto przetestować nowości i sprawdzić, czy nowoczesne gadżety rzeczywiście mają szansę poprawić życie łóżkowe użytkowników.

Sprawdzony i dyskretny sklep erotyczny eRozkosz.pl.

Dodaj komentarz

Back to Top