Jak dobrać świecznik do wnętrza?
0 Comment 210578

Jak dobrać świecznik do wnętrza?

Wnętrza
[REKLAMA]

Idealne wnętrze tworzą nie tylko odpowiednie meble oraz kolorystyka. Dużą rolę odgrywają w nim również dekoracje, które ocieplają wnętrze i tworzą w nim wyjątkowy klimat. Świeczniki to ten element wyposażenia wnętrz, który niemalże z każdej aranżacji wydobywa piękno oraz tworzy atmosferę uspokojenia i relaksu. A czy wiesz, jaki świecznik sprawdzi się u Ciebie?

Właściciele domów oczekują od swoich wnętrz wyjątkowości i oryginalnego charakteru. Nic dziwnego, że to właśnie etap dekorowania oraz urządzania zajmuje nam najwięcej czasu, pochłania dużo energii, ale również sprawia najwięcej przyjemności. Które ze znanych dekoracji powinny się znaleźć w niemal każdym domu? Na dużą uwagę zasługują świeczniki, których rola w tworzeniu niezapomnianej atmosfery jest wręcz nieoceniona.

Świeczniki w jadalni – dlaczego tak ważne?

Niemal w każdej nowocześnie urządzonej jadalni możemy spotkać świeczniki stołowe. Mogą przybierać różnorodną formę i co ważne także stylistykę. Nowoczesne świeczniki będą stonowane i wykończone przy użyciu naturalnych materiałów.

Często wykonane są na wzór świeczników betonowych, drewnianych lub szklanych. Nawiązując do minimalistycznej i stonowanej formy nabierają kunsztownego wyrazu, a co więcej nie są zbyt nachalną dekoracją, która zbyt mocno rzuca się w oczy, ale tylko podkreślają daną strefę wnętrza.

Świeczniki dedykowane jadalni mogą mieć nieco większe rozmiary. Na stołach spotykamy najczęściej świeczniki kilkuramienne, które pięknie akcentują świąteczne kolacje lub proste świeczniki na jeden podgrzewacz, które można ułożyć w kilku miejscach stołu. Co ważne, taki element dekoracyjny, może zdobić wnętrze niemal każdego dnia i na różne okazje.

Świeczniki szklane – idealna dekoracja salonu

Jeśli nie masz pomysłu na dekorację w salonie, a jednocześnie zależy Ci na zachowanie wysokiego poziomu elegancji i nawiązaniu do nowoczesności, to z pewnością sprawdzi się świecznik szklany np. na tealighty.

Dlaczego świecznik szklany to dobry pomysł? Przede wszystkim dlatego, że szkło pięknie odbija światło, tworząc dookoła migoczące pasma. Szklany świecznik na tealighty z Fabryka Form można umieścić na szafce od telewizora, na ławie lub na drobnej konsoli. Bez względu na jego miejsce przeznaczenia, za każdym razem skieruje na siebie uwagę gości i co ważne przepięknie rozświetli wnętrze.

Zastanawiasz się, jaki świecznik wybrać? W ofercie producentów znajdziesz całe mnóstwo modeli, wśród których z pewnością niejeden uprzyjemni spędzanie wolnego czasu w Twoim wnętrzu.

Dodaj komentarz

Back to Top