Zimowy krem do zadań specjalnych

Zimowy krem do zadań specjalnych

Kobieta, Uroda
[REKLAMA]

Każda pora roku przynosi nam różne zmartwienia. W naszym klimacie najbardziej doskwierają nam mroźne zimy czy też upalne lata. Zimą, gdy temperatura spada poniżej zera stopni Celsjusza możemy borykać się z wieloma problemami zdrowotnymi, jednymi z nich są problemy skórne. Jak radzić sobie zimową porą?

Zima i jej meandry

Kiedy na dworze coraz to mroźnej, pada śnieg mamy świadomość pierwszych symptomów zimy. W tej porze roku nie myśli się o opalaniu na dworze, a zamiast tego o ogrzaniu się w domu. Wysoka różnica temperatur – w mieszkaniu 18 stopni Celsjusza lub więcej (w zależności od preferencji), a na dworze od około + 5 stopni Celsjusza do około – 20 stopni Celsjusza w zależności od warunków atmosferycznych, a w niektórych ekstremalnych sytuacjach ten przedział może być dużo szerszy. Różnica temperatur w budynkach i na zewnątrz staje się wtedy ogromna. Takie czynniki sprzyjają przeziębieniom, infekcjom, osłabiają organizm, ale także wysuszają skórę. W zimę często borykamy się z problemami takimi jak: przemarznięte, zaczerwienione ręce czy też obszary na twarzy, spierzchnięte i popękane usta, łuszczenie się naskórka. Z tymi problemami wiąże się niemały dyskomfort, gdyż codzienne czynności takie jak mówienie i związane z nim ruszanie ustami czy też po prostu korzystanie z telefonu, zmywanie naczyń mogą być uciążliwe dla naszych zmarzniętych dłoni. Poza kwestiami związanymi z codziennymi czynnościami, zimowe problemy skórne wpływają negatywnie na estetykę osoby, która się z nimi zmaga.

Krem do zadań specjalnych

Jak radzić sobie omówionymi uprzednio problemami? Na ratunek może przyjść momme krem na zimę do zadań specjalnych. Zawiera on organiczne masła – shea i avocado oraz najwyższej jakości oleje i woski, co sprawia, że uszczelnia naskórek i minimalizuje ryzyko podrażnień wywołanych przez czynniki zewnętrzne. Momme krem na zimę nie zawiera w swoim składzie wody, dzięki czemu jest odporny na różnice temperatur i mrozy. Można go bezpiecznie stosować dla całej rodziny.

Jak używać momme zimowy krem do zadań specjalnych?

Krem momme zimowy należy nałożyć na całą powierzchnię twarzy, szyi i ust, najlepiej na około 20 minut przed wyjściem na mróz. Aplikację powtarzać w wypadku wytarcia produktu lub miarę indywidualnych potrzeb. Momme krem zimowy może być stosowany zarówno jako ochronna pomadka do ust, zabezpieczenie twarzy i szyi jak i błyskawiczny ratunek dla spierzchniętych dłoni. Polecany jest on dla dzieci już od pierwszego roku już ich życia. Momme zimowy krem w swoim składzie posiada aż 98.5% składników pochodzenia naturalnego, które dodatkowo posiadają certyfikat naturalności. Produkt stworzony był przy udziale lekarzy, a także testowany dermatologicznie. Dzięki temu kosmetykowi możemy w końcu odetchnąć od zimowych zmartwień. Więcej informacji oraz szybki sposób otrzymania produktu na stronie https://unlapin.pl. Wybierz swój komfort, wybierz krem momme zimowy!

Dodaj komentarz

Back to Top