Jak jednocześnie zarobić na zakupach i płacić mniej za zakupy?
0 Comment 69138

Jak jednocześnie zarobić na zakupach i płacić mniej za zakupy?

Finanse, Poradnik, Zakupy
[REKLAMA]

Możesz oszczędzać na zakupach – nie tylko wykorzystując kody rabatowe czy promocje, dzięki którym każdego dnia sklepy internetowe rywalizują o klienta (czyli między innymi o Ciebie) – ale również dzięki dodatkowym zwrotom z kwot wydanych na zakupy.

Możesz zarabiać na zakupach – przesyłając odpowiedni link do danego sklepu internetowego do swoich znajomych, rodziny, przyjaciół, czy do nieznajomych. Oni zrobią zakupy, Ty otrzymasz odpowiednią prowizję. Czysty zysk.

A teraz do rzeczy – jak to zrobić?

Jeśli nie chcesz czytać całego artykułu, podaję Ci – Drogi Czytelniku – od razu gotowe rozwiązanie: LeadStar.pl (zarejestruj się tutaj, przejrzyj poradniki i… działaj). A jeśli jednak lubisz czytać artykuły, zapraszam do krótkiej lektury.

Zarejestruj się w Programie Partnerskim

Na przykład na stronie LeadStar.pl. I jak tylko zalogujesz się na swoje konto – możesz od razu zacząć zarabiać i oszczędzać na zakupach lub korzystaniu z usług różnych firm. Dzięki programom partnerskim możesz zarobić dodatkowo na tym, na czym normalnie byś nie zarobił. Pozwalają Ci zaoszczędzić na zakupach lub też zdobyć dodatkowe pieniądze w zamian za robienie zakupów przez inne osoby (ale z twoich linków z programu partnerskiego). Dla niektórych jest to forma dodatkowego zarobku – do ich standardowej pensji, jaką otrzymują z pracy na etacie. A dla innych jest to ich jedyne źródło utrzymania, bo już tak rozwinęli swoje działania, że mogą spokojnie utrzymać się z tego, co zarabiają w Internecie – dzięki programom partnerskim.

Zapoznaj się z informacjami dla początkujących

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, zajrzyj do zakładki Poradniki i instrukcje (po zalogowaniu się do programu partnerskiego) lub wejdź na Bloga LeadStar – znajdziesz tutaj sekcję dla początkujących. Proponuję rozpocząć swoją przygodę od zapoznania się z artykułem: LeadStar jak zacząć? – wszystko co najważniejsze, zostało tutaj umieszczone w jednym miejscu.

Dlaczego będziesz zarabiać na zakupach?

A teraz trochę od kuchni. Za zrobione zakupy w danym sklepie internetowym, ten sklep płaci określoną kwotę programowi partnerskiemu, czyli np. LeadStar’owi. Z kolei ten program partnerski oddaje część tej ustalonej prowizji swoim wydawcom/partnerom (na przykład Tobie), dzięki którym te zakupy wystąpiły. Wszystko oczywiście musi odbywać się przy pomocy specjalnych linków, jakie można pobrać ze swojego konta wydawcy. Bardziej czytelnie zostało to zobrazowane na poniższej grafice.

 

Tak samo jest w sklepach stacjonarnych, tylko że tutaj właściciel sklepu płaci swoim pracownikom za sprzedaż produktów (pracownicy są teoretycznie wydawcami sklepu). A robiąc zakupy na stronach internetowych przy pomocy linków pobranych z programu partnerskiego, właściciel sklepu rozlicza się z programem partnerskim z zamówień, które pochodzą z tych linków. Po zakończonym miesiącu sklep podsyła raport (do programu partnerskiego) z rozliczeniem tych zamówień. Wtedy program partnerski widzi w raporcie, ile zamówień pochodzi z Twoich linków i rozlicza Ciebie.

Zanim rozpoczniesz działania w jakimkolwiek programie partnerskim, zwróć uwagę na to, ile prowizji musisz uzbierać, aby móc ją wypłacić (tzw. próg wypłaty). W LeadStar wypłacić prowizję możesz już od 1 zł. Dodatkowo jest też opcja przelewów ekspresowych – czyli gotówka na Twoje konto bankowe wpadnie jeszcze tego samego dnia od zlecenia wypłaty.

Jak więcej zarabiać na zakupach?

Sposobów jest co najmniej kilka.

Możesz oszczędzać na zakupach, gdy sam je robisz. W LeadStar znajdziesz sekcję z kodami rabatowymi (wybierz z menu zakładkę „promocje”). Korzystając z tych dostępnych kodów, zapłacisz mniej. A dodatkowo – robiąc zakupy poprzez linki z programu partnerskiego LeadStar, dostaniesz jeszcze zwrot części poniesionych kosztów: od 0,35% do nawet 15% (w zależności od sklepu).

Możesz również zarabiać na tym, że zakupy będą robić inni. Z Twoich linków pobranych z programu partnerskiego LeadStar. Linki te możesz wysyłać znajomym, rodzinie, przyjaciołom lub całkiem obcym osobom, które wiesz, że chciałyby zrobić zakupy w danym sklepie. Na przykład poprzez media społecznościowe (o ile takie działania są dozwolone – informacje te znajdziesz w opisie danego sklepu, po zalogowaniu się na stronie LeadStar.pl).

Podsumowanie

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzieli o istnieniu programów partnerskich – gorąco zachęcam do sprawdzenia tego źródła dochodu. Wszystko odbywa się tutaj zgodnie z prawem. W LeadStar znajdziesz też informacje, jak odprowadzić podatek od dochodów i jak złożyć PIT. Czyli wszystko krok po kroku jest wyjaśnione – od momentu rejestracji aż do rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, polecam zajrzeć na ich blog – do sekcji dla początkujących – i przejrzeć artykuły. Być może Cię zainspirują 😉

Dodaj komentarz

Back to Top