Kupujemy odżywkę do rzęs – na co zwrócić uwagę?
0 Comment 120

Kupujemy odżywkę do rzęs – na co zwrócić uwagę?

Kobieta, Uroda
[REKLAMA]

Odżywka do rzęs to kosmetyk doskonale już znany każdej kobiecie.
Jest wyjątkowa – nie tylko dba o rzęsy, ale wspaniale je regeneruje i stymuluje ich wzrost. To produkt, który pomógł już wielu kobietom w odzyskaniu pewności siebie, odnalezieniu swojego sposobu na piękno. Wiele pań dotychczas mogło tylko marzyć o rzęsach do nieba. Dziś bajkowe rzęsy przestały być tylko mrzonką. Każda z nas może je mieć. Jedyne, co należy zrobić to… kupić dobrą odżywkę do rzęs.

Dobra odżywka do rzęs – po czym ją poznać?

Ten mini poradnik zakupowy sprawi, że zakup odzywki nie będzie stanowił żadnego problemu. Warto wiedzieć jak działa dobra odżywka do rzęs i na co zwrócić uwagę podczas zakupy, ponieważ jedno opakowanie pozostanie z nami na dłużej niż miesiąc czy dwa. Oto krótkie vademecum kupującego:

Zanim kupisz odżywkę do rzęs – poradnik konsumenta w 4 krokach

1. Sprawdź rankingi i opinie w sieci

Warto wiedzieć, jakich odżywek używały inne kobiety i jakie dały u nich efekty. To pozwoli trzymać się z dala od produktów, które dają wymierny efekt na rzęsach.

2. Sprawdź, czy odżywka tylko wzmacnia, czy dodatkowo upiększa rzęsy

Działanie wielu odżywek ogranicza się do wzmocnienia rzęs, nawilżenia ich i zapobiegania nadmiernemu wypadaniu Niektóre tylko delikatnie pobudzają cebulki i przyspieszają wzrost włosków. Najlepsze odżywki pozwalają uzyskać nie tylko zdrowe, ale bujne, gęste i długie rzęsy w bardzo krótkim czasie. Takie odżywki dają maksimum korzyści: regenerują i jednocześnie upiększają.

3. Sprawdź wydajność odżywki do rzęs

Te najlepsze wystarczą na dłużnej niż 3 miesiące stosowania. Dobra odżywka do rzęs ma bardzo płynną formułę (zdarzają się również żelowe lub oleiste), jej aplikacja przebiega szybko, a serum natychmiast wnika pod skórę i dociera do cebulek. Nie ścieka z rzęs i nie wymaga nakładania grubej warstwy, aby efekty były „widoczne gołym okiem”.

4. Jakość opakowania odżywki

Nie chodzi oczywiście o to, czy odżywka wygląda ładnie w kosmetyczce (choć nie ukrywamy, że jest to dodatkowy plus), lecz czy jest wytrzymała, precyzyjnie wykonana, nie pęknie po miesiącu używania, czy pędzelek nie zacznie gubić włosków, czy serum nie rozleje się do kosmetyczki.

Dodaj komentarz

Back to Top