Ortopedia w Rex Medica – światowy poziom wykonywanych usług

Ortopedia w Rex Medica – światowy poziom wykonywanych usług

Medycyna, Zdrowie
[REKLAMA]

Rex Medica to renomowany punkt medyczny o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjaliści w tym nowoczesnym Centrum Diagnostyki Obrazowej wykonują badania na wysokiej klasy sprzętach, pochodzących od światowych producentów. Pacjenci mogą liczyć na najlepszej jakości badania obrazowe, a także wnikliwą konsultację lekarską wykonaną przez specjalistów.

Ortopeda w Rex Medica – opieka na najwyższym poziomie

Centrum Diagnostyki Obrazowej Rex Medica to miejsce, w którym wykonywane są wysokiej jakości badania takie jak USG, RTG, EMG oraz rezonans magnetyczny. Ponadto wykonywane są zabiegi wpływające na poprawę sprawności ruchowej. Warto wspomnieć o bardzo szerokim zakresie usług ortopedycznych. Konsultacje w tym zakresie wykonywane są przez specjalistów ortopedów, którzy po wykonaniu badania oraz postawieniu odpowiedniej diagnozy przygotowują pacjenta do zabiegów mających na celu zniwelowanie problemu. Wysoko wykwalifikowani lekarze zajmują się pomocą pacjentom z chorobami układu mięśniowo-stawowo-kostnego, a także ze schorzeniami narządów ruchu.

Ortopedia w Rex Medica – dlaczego warto wybrać to miejsce?

Dużym atutem Centrum Diagnostyki Obrazowej jest przede wszystkim kadra, która posiada nie tylko duży zasób wiedzy i doświadczenia, ale także kieruje się dobrem pacjenta i indywidualnym podejściem do każdego przypadku, dzięki temu każda osoba może liczyć na fachową pomoc.

To właśnie ortopedzi pomagają pacjentom po złamaniach, zwichnięciach, operacjach, a także w przypadku różnego typu dyskomfortu kręgosłupa, bóli czy urazów. Pacjenci mogą uzyskać szybką pomoc również w przypadku zwyrodnień stawów.

Ortopedia to dział medycyny zajmujący się leczeniem chorób nowotworowych kości. Pacjenci z wyżej wymienionymi schorzeniami otrzymają profesjonalną pomoc w Centrum Diagnostyki Obrazowej Rex Medica – https://rexmedica.pl/konsultacje/konsultacje-ortopedyczne/. Wykonywane są takie zabiegi jak punkcja stawu, ostrzyknięcie okołokorzeniowe czy ortokine. Specjaliści wykonują również usługi związane z iniekcją pod kontrolą USG, a także blokadę pod kontrolą USG. Bardzo często na skutek różnego typu urazów pomocne okazuje się podanie kwasu hialuronowego i oczywiście na tego typu pomoc także mogą liczyć pacjenci Centrum. Specjaliści wykonują również takie zabiegi jak terapia hiperbaryczna oraz Sanaki czy Tropocells.

Warto nadmienić, że Centrum Diagnostyki Obrazowej REX MEDICA oferuje dla swoich pacjentów szybkie terminy wizyt lekarskich oraz indywidualne podejście na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy pacjent traktowany jest priorytetowo. Wszystkie zabiegi wykonywane są w komfortowych, sterylnych warunkach, z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych oraz na nowoczesnym sprzęcie wysokiej klasy, spełniającym światowe normy. Najważniejsza dla centrum jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Wykwalifikowana kadra niezwykle komfortowe warunki indywidualne podejście do pacjenta a także szybkie terminy to wszystko sprawia że centrum jest niezwykle chętnie wybierane punktem medycznym nie tylko przez pacjentów znajdujących się na terenie stolicy Polski ale także całego kraju.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Back to Top