Mobile HS EJ – jedna z najmniejszych i najpopularniejszych kas na rynku
0 Comment 637

Mobile HS EJ – jedna z najmniejszych i najpopularniejszych kas na rynku

Finanse, Firma

Kasa rejestrująca Posnet Mobile HS EJ jest doskonałym przykładem tego, jak dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się obecnie małe urządzenia fiskalne. Warto podkreślić, że na takie technologie sprzedaży decydują się nie tylko podatnicy, którzy świadczą usługi lub sprzedają produkty w trybie mobilnym. Kompaktowe kasy fiskalne są też często wybierane przez właścicieli mniejszych placówek stacjonarnych.

Popularność tej kasy Posnet wzięła się z kilku powodów. Oprócz tego, że Mobile HS EJ to jedno z najmniejszych urządzeń rejestrujących na polskim rynku technologii sprzedaży, wspomniany model wyróżnia się także praktyczną funkcjonalnością. W tej kasie zastosowano zarówno moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych, jak i wydajny akumulator. Ponadto, Posnet Mobile HS EJ szybko wystawia wszystkie dokumenty oraz zapewnia prostą instalację rolki papieru termicznego.

Poręczna kasa z kopią elektroniczną

Nie jest prawdą, że małe kasy fiskalne cechują się ograniczoną funkcjonalnością. A Posnet Mobile HS EJ jest na to najlepszym dowodem. W tym urządzeniu zastosowano moduł elektronicznej kopii paragonów, który zapisuje ważne dane firmowe na karcie pamięci microSD. Dzięki temu użytkownik kasy nie musi przechowywać wspomnianej dokumentacji w formie zadrukowanych rolek. Co więcej, Mobile HS EJ, w porównaniu z dwurolkowymi kasami fiskalnymi, zużywa zdecydowanie mniej materiałów eksploatacyjnych. W tym urządzeniu wystarczy za każdym razem wymienić zaledwie 1 rolkę papieru termicznego – służącą m.in. do wydruku paragonów oraz raportów dobowych i miesięcznych. Na uwagę zasługuje też fakt, że kasa z omawianą funkcjonalnością zapewnia lepsze zabezpieczenie danych. Użytkownik może w dowolnym momencie stworzyć backup elektronicznej kopii paragonów, np. na firmowym komputerze.

Przyjazne rozwiązania dla działalności mobilnej

Mobile HS EJ to kasa rejestrującą, po którą często sięgają właściciele działalności mobilnych. Ten model zapewnia bowiem wygodne rejestrowanie obrotu poza siedzibą firmy. I nie chodzi tu jedynie o kompaktowe gabaryty urządzenia marki Posnet, które wynoszą jedynie 46 x 86 x 158 mm (wysokość, szerokość, długość). Kasa fiskalna Mobile HS EJ charakteryzuje się również wytrzymałą i szczelną obudową, co w przypadku modeli przenośnych ma niebagatelne znaczenie. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje większą gwarancję, że urządzenie dobrze zniesie trudy codziennej eksploatacji. Ponadto, tę kasę można zamówić w zestawie z pokrowcem – tekstylnym lub wykonanym ze skóry. Takie etui pozwoli na dodatkowe zabezpieczenie Posnet Mobile HS EJ oraz ułatwi przewożenie urządzenia.

Mobile HS EJ także w firmach stacjonarnych

Kasa fiskalna marki Posnet posiada również rozwiązania, które przemawiają za jej wdrożeniem w mniejszych punktach handlowych czy usługowych. Po pierwsze, model Mobile HS EJ wyposażono w 2 popularne porty komunikacyjne – USB oraz RS-232. Dzięki temu kasa może współpracować z innymi urządzeniami, np. komputerem oraz czytnikiem kodów kreskowych. Po drugie, urządzenie Posnet zapewnia skonfigurowanie maksymalnie 4 000 pozycji towarowych, które mogą mieć nazwy o długości do 40 znaków. W rezultacie, Mobile HS EJ pozwoli na precyzyjne zdefiniowanie mniejszego asortymentu. I wreszcie po trzecie, w tej kasie zastosowano wydajny i szybki mechanizm drukujący. Omawiany tu model może wystawiać paragony z prędkością do 22 linii/s oraz zapewnia dziecinnie prostą wymianę rolki.

Na stronie poświęconej ten kasie fiskalnej można znaleźć szczegółowe dane techniczne Mobile HS EJ.

Dodaj komentarz

Back to Top