Jak taniej kupować fast foody?
1 Comment 6781

Jak taniej kupować fast foody?

Finanse, Gastronomia, Zakupy
[REKLAMA]

Mimo że powszechnie uznawane za niezdrowe, większość z nas ma poważny problem, aby im się oprzeć. Apetyczny wygląd, ładny zapach, a do tego kuszące kolory i duża ilość mięsa oraz warzyw. Tak, fast foody są zakazanymi owocami, którym jednak czasami ulegamy. W Polsce działa wiele sieciowych lokali fast foodowych. Do tych największych możemy zaliczyć MC Donalds, KFC, Burger King czy Subway. Prawie wszystkie z nich jak ognia unikają porównywania ich do fast foodów, promując zamiast tego nazwę restauracja. I jak na restaurację przystało, ceny takich zestawów mają równie restauracyjne – czytaj wysokie.

Sprytny kupuje taniej

Nie od dziś wiadomo, że wyżej wymienione sieci, starają się zdobyć kolejnych klientów, kusząc ich kuponami zniżkowymi na swoje menu. Kupony takie pozwalają zaoszczędzić od jednego do nawet kilkunastu złotych na jednym zamówieniu i są udzielane zarówno na pojedyncze kanapki, zestawy, a także napoje, w tym zimne i gorące. Skąd takie kupony brać?

Pobierz aplikację

Jeszcze kilka lat temu, kupony były drukowane i rozdawane w galeriach handlowych. Dziś, znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem są specjalne aplikacje, które każda z sieci posiada. Oprócz tego, że prezentuje w nich swoje menu, nowości i umożliwia zlokalizowanie najbliższego lokalu, aplikacje posiadają również zakładkę kupon. Wystarczy w nią wejść, wybrać dla siebie promocję, a następnie pokazać kasjerowi kupon na ekranie smartfona lub zeskanować kod w kasie samoobsługowej. Aplikacje można pobrać z oficjalnych sklepów, takich jak Google Play czy App Store jako bezpłatne programy.

1 Komentarzy

  1. barbara5 25 marca 2019 at 16:34

    dzieki aplikacja mamy odpowiednie kupony, na produkty promocyjme. Bardzo dobre promocje ma mc donald

Dodaj komentarz

Back to Top