Naprawa auta bez straty czasu
0 Comment 102

Naprawa auta bez straty czasu

Motoryzacja

Każdy kierowca prędzej czy później będzie zmuszony oddać swój samochód do warsztatu. Czasami są to tylko drobne naprawy, czasami poważny remont po wypadku, ale niezależnie od stanu samochodu, wiele osób nie chce tracić czasu i nerwów na rozmowy z mechanikami. Jak się tego problemu pozbyć?

Naprawa szybko i bez kłopotu

Zlecenie naprawy samochodu firmie zewnętrznej to bardzo wygodne rozwiązanie. Taka firma współpracuje z wieloma doświadczonymi warsztatami, które znane są z rzetelności i przystępnych stawek, podczas gdy dla przeciętnego kierowcy konieczność naprawy auta oznacza żmudne szukanie mechaników zanim trafi się na kogoś godnego zaufania. Do tego jeszcze dochodzi kwestia terminów – dobry warsztat z reguły nie narzeka na brak klientów, czyli na swoją kolej trzeba poczekać, ale dzięki usłudze pośrednictwa czas oczekiwania znacząco się skraca.

Oferta obejmuje kompleksową naprawę samochodu oraz usługi blacharsko-lakiernicze. Jeśli do uszkodzeń samochodu doszło wskutek wypadku, pośrednik dodatkowo może zająć się likwidacją szkody komunikacyjnej, zdejmując z kierowcy obowiązek załatwiania wszystkich formalności potrzebnych do wypłaty odszkodowania.

Usługa Auto Lokaj jest w pełni bezpieczna. Klient podpisuje umowę i udziela niezbędnych pełnomocnictw na piśmie, i od tej pory to pośrednik jest odpowiedzialny za powierzony mu pojazd, jakość naprawy oraz przebieg likwidacji szkody. Na cały okres naprawy klient otrzymuje samochód zastępczy. Wycena usługi jest indywidualna, a ostateczna kwota usługi zależy od zakresu naprawy, marki samochodu, dostępności części zamiennych.

Jak zlecić taką usługę?

Osoba zainteresowana szybką i sprawną naprawą swojego samochodu może skorzystać z wygodnej i prostej w obsłudze platformy online, za pośrednictwem której klient rezerwuje dogodny dla siebie termin przekazania uszkodzonego pojazdu. Przed dokonaniem rezerwacji konieczne jest założenie konta użytkownika – takie konto nie tylko umożliwia wysyłanie zgłoszeń, ale też daje wgląd w historię napraw oraz innych zakupionych usług.

Po zatwierdzeniu rezerwacji, w wyznaczonym terminie pracownik firmy odbiera od klienta samochód. Po zakończeniu usługi następuje weryfikacja kosztów naprawy i ostateczna ich akceptacja przez klienta. Naprawiony i umyty samochód dostarczany jest kierowcy na wskazany przez niego adres.

Dodaj komentarz

Back to Top