Jak poznać język angielski?
1 Comment 71170

Jak poznać język angielski?

Edukacja, Nauka
[REKLAMA]

Zastanawiasz się, jak w końcu nauczyć się języka angielskiego? Znaleźliśmy ostatnio bardzo ciekawy kurs języka angielskiego, który chcielibyśmy przybliżyć naszym czytelnikom.

Nauka języka angielskiego to nie tylko podstawowe zwroty

Niezależnie od wieku, sposobu życia czy preferencji zazwyczaj stawiamy sobie jedne cel: znać przynajmniej podstawowe angielskie zwroty, chociaż wiadomo, że to dopiero początek. Na rynku pracy czy w życiu codziennym, angielski przydaje się niemal na każdym kroku.

Dodatkowo w czasach, gdzie wszystko staje się globalne i wiele aspektów naszego życia jest podporządkowane od biegłości językowej znajomość angielskiego staje się nie zaletą, ale koniecznością. Niestety, na naszej drodze do osiągnięcia biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim, może stać wiele przeszkód.

Trud nauki języka angielskiego

Często osoby chcące nauczyć się języka angielskiego sygnalizują nam następujące problemy:

  • nie umiem uczyć się angielskiego w sposób tradycyjny – jest to dla mnie nudne (suche listy słówek) i mam wrażenie, że nie przynosi to żadnych efektów
  • nie chcę tracić czasu na dojazdy, które niekiedy mogą zajmować sporo zachodu
  • gramatyka wydaje mi się zbyt trudna do przyswojenia, a wszystkie czasy bardzo mocno mi się mieszają
  • mam sporą obawę przed mówieniem po angielsku – moja bariera językowa jest ogromna i w żaden sposób nie potrafię jej przełamać

Wszystkie te obawy są całkowicie naturalne. Mamy wzorce nauki, która wymaga nieustannego wysiłku, chociaż często nie przynosi to zamierzonych rezultatów. Można jednak podejść do nauki języka angielskiego w sposób rewolucyjny i zadbać o korzyści!

Dobry kurs języka angielskiego online

Dzięki kursowi języka angielskiego online Speakingo masz szansę na zdobycie konkretnych umiejętności w sposób dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Nauka opiera się tam na Metodzie Bezpośredniej łączącej praktyczne podejście wraz z nowoczesnymi technologiami.

Co to oznacza?

Nauka angielskiego polega tu na rozmowach z komputerem czy telefonem, który głosem native speakera odpowiada na Twoje pytania, prowadząc z Tobą konwersacje na Twoim poziomie zaawansowania. Taki rodzaj prowadzenia zajęć pozwala na zdobywanie wiedzy w sposób bardzo swobodny i praktycznie bezwysiłkowy, w ten sposób przyswajasz wiedzę naturalnie jak dziecko uczące się dopiero mówić!

Korzystając z platformy e-learningowej Speakingo masz okazję do przełamania wszelkich barier i szybszą, a także efektywniejszą naukę. Zdobywając cenne doświadczenie w sferze mówienia, uczysz się gramatyki nie zdając sobie z tego często nawet sprawy!

Twoje zdolności językowe wzrastają podczas rozmów, a Ty nie poświęcasz na to zbyt dużo czasu. To doskonała metoda dla osób ceniących sobie wygodę i najwyższy poziom komfortu.

Zresztą najlepiej przekonajcie się sami!

Po rejestracji na https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ każdy dostaje tydzień na wypróbowanie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Sprawdź jak wypadnie u Ciebie i przekonaj się, że nauka języka angielskiego może być przyjemnym elementem codzienności!

1 Komentarzy

  1. Tomasz 15 kwietnia 2021 at 15:13

    Potwierdzam, Speakingo jest super kursem, uczę się już 2 miesiące i widzę spore postępy!

Dodaj komentarz

Back to Top