Jak płacić mniej za zakupy on-line?
0 Comment 215

Jak płacić mniej za zakupy on-line?

Finanse, Zakupy
[REKLAMA]

Zakupy internetowe cieszą się dziś coraz większym zainteresowaniem. Nic też nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie się to zmieniło. Nie jest tajemnicą, że zakupy on-line mają wiele zalet, włącznie z niższymi cenami kolejnych produktów. Co więcej, na takich zakupach można dodatkowo oszczędzić przez różne programy. Jednym z nich jest BumerangCash. Jak działa serwis i ile można oszczędzić na zakupach internetowych przez BumerangCash?

Czym jest strona cashback BumerangCash??

Należy zacząć od tego, że BumerangCash to w zasadzie cashback otrzymywany za zakupy w sklepach on-line, które współpracują z serwisem. Co to jest cashback?

Otóż serwis BumerangCash dostaje od sklepów partnerskich prowizję za dokonany przez klienta zakup, dzieląc się nim następnie z użytkownikiem. Dzięki temu zakupy są zwyczajnie tańsze i bardziej opłacalne. O tym, jak działa cashback i jest efektywny, najlepiej świadczy fakt, że kupując online, klienci zarejestrowani w serwisie mogą oszczędzać na zakupach nawet do 30%.

Dobrze posłużyć się przy tym przykładem. Obecnie w Polsce jednym z liderów na rynku RTV i AGD jest MediaExpert. Również ta platforma współpracuje z serwisem BumerangCash. Użytkownik zarejestrowany w serwisie, który przeniesie się na MediaExpert przez BumerangCash, może liczyć na zwrot części kwoty wydanej na zakupy. W przypadku MediaExpert procent zwrotu z cashback wynosi 3,6 %. Przykładowo, przy wydaniu w tym sklepie 1000 zł, użytkownik w rzeczywistości wyda 964 zł, podczas kiedy 36 zł zostanie mu zwrócone. Pojedyncze kwoty być może nie robią wielkiego wrażenia, ale przy częstych zakupach to spora oszczędność. Zresztą to dobry wybór również dla tych, którzy sporadycznie kupują RTV i AGD przez internet, ale i innych sklepów on-line. Zwłaszcza że rekordowe zwroty sięgają aż 30%. Prawda, że sporo?

Co to cashback?

Zalety rejestracji w BumerangCash

BumerangCash to innowacyjna platforma. Skorzystanie z cashbacków jest możliwe tylko po rejestracji i założenia konta w serwisie. Nie ma w tym jednak nic trudnego, ponieważ cała rejestracja jest szybka i prosta, nie zajmując więcej niż kilka minut. Poza tym serwis zachęca do rejestracji przez specjalne promocje dla nowych użytkowników. To nie tylko wyższa kwota zwrotu z najlepszych polskich i międzynarodowych sklepów.

Nowy użytkownik przez cały tydzień od rejestracji może pochwalić się statusem VIP. To spora korzyść, ponieważ przez siedem dni zwiększa on cashback użytkownika aż o 20%. W serwisie środki można gromadzić również na kilka innych sposobów. Między innymi 1 zł użytkownik otrzymuje za pobranie wtyczki, która gwarantuje, że żaden zwrot nie zostanie pominięty i to nawet bez wchodzenia na stronę serwisu. Obecnie wtyczki są rozszerzeniem dla wszystkich najpopularniejszych przeglądarek, z których korzystają Polacy: Opera, Mozilla Firefox czy Google Chrome.

Nie ulega więc wątpliwości, że BumerangCash to ciekawe rozwiązanie, które pozwala oszczędzać na zakupach realizowanych przez platformy aukcyjne i sklepy internetowe. Nie tylko polskie, ale i zagraniczne.

Dodaj komentarz

Back to Top