Rolety antywłamaniowe – wysoki standard bezpieczeństwa połączony z estetyką wykonania
0 Comment 42805

Rolety antywłamaniowe – wysoki standard bezpieczeństwa połączony z estetyką wykonania

Dom, Wnętrza

Rolety wewnętrzne to najczęstszy wybór jeśli chodzi o rozwiązania, które z jednej strony pozwalają regulować dopływ światła do pomieszczenia, z drugiej — chronią przed spojrzeniami z zewnątrz. Coraz więcej osób rozważa jednak skorzystanie z możliwości zakupu rolet antywłamaniowych.

Rolety rzymskie, rolety wolnowiszące a może jednak antywłamaniowe?

Rolety okienne dzień noc, rzymskie, wolnowiszące to wszystko rolety zaciemniające i jednocześnie dające poczucie większej prywatności. Szeroki wybór, jaki dają obecnie producenci tego typu rozwiązań, pozwala w stosunkowo szybki sposób znaleźć rozwiązanie idealnie komponujące się z aranżacją wnętrza. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu roleta okienna w żaden sposób nie chroni nas przed atakiem z zewnątrz. Rolety zewnętrzne antywłamaniowe już natomiast tak – https://dopasujrolety.pl/rolety-zewnetrzne/52-rolety-antywlamaniowe-klasy-rc3.html. Skorzystanie ze strony internetowej producenta tego typu rozwiązań pozwala orientować się, że pancerze montowane do okien dachowych i tradycyjnych zwiększają bezpieczeństwo domowników w ogromnym stopniu.

Rolety okienne antywłamaniowe — estetyka i bezpieczeństwo

Rolety klasyczne zaciemniają pomieszczenie, dają poczucie większej prywatności, natomiast nie chronią przed atakiem z zewnątrz. Żaluzje aluminiowe zewnętrzne odpowiedniej klasy zapewniają natomiast zupełnie inny poziom ochrony. Przede wszystkim przy takich roletach okiennych jesteśmy zdecydowanie lepiej chronieni na wypadek ewentualnego włamania. Żaluzje tego typu stanowią naprawdę niełatwą do złamania barierę ograniczającą włamywaczom pole manewru. Tego typu rolety chronią także na wypadek wichur i innych niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych, zabezpieczają bowiem przede wszystkim przed niespodziewanym uderzeniem w okno. Odpowiednio zamontowane w ramie okiennej łączą w sobie wysoki poziom bezpieczeństwa z klasyczną estetyką.

Duży wybór, łatwe dopasowanie

Sklep internetowy z roletami daje bardzo bogaty wybór rozwiązania jeśli chodzi o osłony okienne. Dzisiaj rolety antywłamaniowe są przystosowane do montażu w bardzo różnych systemach, można je mniej lub bardziej ukryć w systemie okiennym. Problemu nie stanowi także dobranie rolety do architektury budynku. Wybór pancerzy jest na tyle duży, że dopasowanie mniej lub bardziej klasycznego rozwiązania nie powinno stanowić większego problemu. Do wyboru są zarówno bardziej zachowawcze, jak i te wyrazistsze pancerze: https://dopasujrolety.pl/rolety-zewnetrzne/53-pancerze-do-rolet.html

Źródło zdjęcia: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Dodaj komentarz

Back to Top