Fototapety z samochodami – stworzone z myślą o chłopcach
0 Comment 575

Fototapety z samochodami – stworzone z myślą o chłopcach

Dom, Wnętrza
[REKLAMA]

Jak można szybko i jednocześnie niewysokim kosztem odmienić pokój dziecka? Aby sprostać oczekiwaniom małego chłopca warto zdecydować się na fototapety z samochodami. Mogą one przedstawiać zarówno nowoczesne modele, jak i klasyczne samochody znane ze starych filmów.

Jak urządzić chłopięcy pokój?

Podczas urządzania pokoju dla dziecka trzeba wziąć pod uwagę kilka różnych czynników. Przede wszystkim warto pamiętać o tym jak szybko rosną dzieci. Wybrana teraz dekoracja pokoju już za kilka miesięcy może się wydać zbyt infantylna i dziecięca. Należy więc zadbać o uniwersalną aranżację, która sprawdzi się przynajmniej przez kilka lat.

Inną kwestią są zmieniające się z biegiem czasu zainteresowania dzieci. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest znalezienie hobby, które maluchowi nie znudzi się za kilka tygodni. Na ogół chłopcy w wieku przedszkolnym i szkolnym pasjonują się na przykład motoryzacją. Trafem w dziesiątkę mogą być więc fototapety z samochodami.

Samochód na ścianie

Wybór fototapet z samochodami na rynku jest tak duży (np. w sklepie internetowym FOTEKS), że z pewnością każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Dużą popularnością cieszą się fototapety rysunkowe, które prezentują auta z bajek animowanych. Jednak lepszą inwestycją wydają się grafiki przedstawiające rzeczywiste modele. Te nie znudzą się dziecku tak szybko. Samochody mogą znajdować się na neutralnym tle bądź na torze wyścigowym. Nowością na rynku są efektowne fototapety przestrzenne.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Niektórzy chłopcy interesują się klasycznymi, zabytkowymi pojazdami, a nie nowoczesnymi modelami. Okazuje się, że na ścianie bardzo efektownie mogą się prezentować fototapety przedstawiające auta popularne w drugiej połowie ubiegłego wieku. Wybór w tym zakresie jest naprawdę spory. Tym samym okazuje się, że fototapety z samochodami przeznaczone dla dzieci wcale dziecinne być nie muszą. Zamiast kadru z bajki o autach można bowiem postawić na prawdziwe fotografie efektownych samochodów.

Dla każdego coś miłego

W sytuacji gdy wybór między realną fotografią a rysunkową grafiką jest trudny, można wybrać coś pośredniego. Na ścianie doskonale prezentować będą się komputerowe grafiki 3D czy wzory w typie flat design. Co to oznacza? To bardzo proste, dwuwymiarowe kompozycje, które stworzone zostały za pomocą klasycznych barw bez efektu cieniowania. Wbrew pozorom są one wyraziste i niezwykle efektowne. Fototapety tego rodzaju są w stanie ożywić w zasadzie każde wnętrze, także te należące do dziecka.

Aranżacje pochodzą ze strony www.foteks.pl

Dodaj komentarz

Back to Top